Fabrika İçinde Harmanlama ve Üretim

Eurol ’un geniş ürün yelpazesini kendi fabrikasında harmanlanarak üretiliyor. Üstün kaliteli yağlayıcılar ve teknik sıvılar sunması, özel olarak geliştirilen makine ve ekipmanlar sayesinde. Tedarikçilerine sadece Eurol olarak tek başına, eksiksiz bir yağlayıcı ürün çeşidi, teknik sıvılar, temizlik-bakım ürünleri portföyü ile %100 ürün gamı ve tam hizmet anlayışına sahip. Hatta belirli müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere spesifik ürünler geliştiriyor.

Hızlı ve Esnek Üretim

Eurol’daki makine donanımı, karışım sistemleri, yüksek doğruluk ve güvenilirlikle ölçümler yapan, kendini kalibre eden kütle akış ölçerler ile donatılmış. Üretim hattı harmanlama ve parti harmanlama kombinasyonu hızlı ve esnek bir şekilde üretim yapılmasını sağlıyor. Hem küçük hem de büyük hacimlerdeki taleplerin üretimini kolay ve verimli bir şekilde birleştirebiliyor.

Otomasyon

Eurol, otomatik dolum hatları sayesinde birçok farklı ambalajı doldurma esnekliğine sahip. Aslında, 50 ml'den 210 litreye kadar değişen geniş bir paketleme seçenekleri yelpazesi sunuyor. Benelüks (Belçika, Hollanda, Lüxemburg) genelinde her büyüklükte toplu teslimatı yapmak için araç ve ekipmanları mevcut.