Sürekli gelişim

EUROL'un Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nde EUROL mühendisleri sürekli olarak ürün ve teknolojilerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için çalışmaktadır. Zincir spreylerindeki Triple-Tech Katkı Maddeleri teknolojisini, katkı maddelerinin benzersiz formülasyonlarını ve Özel Yağlayıcılar Serisindeki SYNGIS Teknolojisi bunun bir örneği. EUROL Mühendisleri, geniş ve kaliteli EUROL ürün yelpazesinin temelini oluşturmaktadır.

 

Eurol: Orijinal Ekipman

Eurol ‘un birçok ürününün dünyanın en büyük motorlu taşıt üreticileri- O.E.M. (Original Equipment Manufacturer) tarafından onay mektuplarına sahip olması, onaylı Eurol ürünlerinin orijinal ürün olması anlamına geliyor.

Hem halen üretilen hem de yeni ürünler, laboratuvar testlerinde ve test tezgahlarındaki kullanımı da dahil olmak üzere, araç üreticilerinin istedikleri spesifikasyonlara sahip olup olmadığını ölçmek üzere test edilir. Bu işlemi yük süresi ve en üst yük seviyesini ölçmek için gerçek ortam testleri takip eder.

 

Bir Test Platformu: Dakar

Eurol ürünlerini pratikte test etmenin en iyi yolu, yağlayıcıların en zorlu gereksinimleri karşılaması gereken profesyonel motor sporları endüstrisidir. Bir ralli veya yarış sırasındaki koşullar önceden kestirilemez, bu nedenle Eurol yağlayıcılarının bu aşırı yükleri kaldıracak yeterli rezervleri olmalıdır. Eurol ürünleri için en zorlu saha testi, ani sıcaklık değişimleri, kum ve su ile yüksek motor zorlamaları da dahil olmak üzere en zorlu koşullardan oluşan karmaşık şartlar Dakar Rallisi'ndedir. Eurol Dakar ekipleri kapsamlı olarak analiz ettiği örnekleri alıyor, işliyor, daha ileri araştırma ve ürün geliştirme için, girdi işlevi gören bu analizlerden değerli bilgiler çıkararak daha iyi yağlayıcıları üretme hedefinde ilerliyor.