Spesifik yağlayıcıların geliştirilmesinde en teknolojik adım

Eurol; işletmenize özel 'Spesifik Yağlayıcıları' ile maliyetleri düşürmeye ve verimliliği artırmaya yardımcı olan bir dizi yüksek kaliteli ürün sunmaktadır. Spesifik Yağlayıcılarda kullanılan SYNGIS Teknolojisi, yağlama ve koruyucu özelliklerini birlikte, zor koşullar altında optimize etmesini sağlar.

Eurol Spesifik Yağlayıcıları, basınç yükü, basınç süresi, sıcaklık, nem ve diğer teknik özellikler açısından, zor ve çok değişken koşullarda kullanım için geliştirilmiştir. Spesifik Yağlayıcılar yelpazesi, gıda ve ilaç endüstrileri için uygun olan gıda sınıfı sertifikalı yağlayıcıları da içerir.

SYNGIS Teknolojisi

Eurol, yıllar süren araştırmaları sonucu SYNGIS Teknolojisi ile işletmelerin kullanım ihtiyacı göz önünde bulundurarak spesifik yağlayıcılar geliştirmeye başladı. Eurol'un Ar-Ge laboratuvarı tarafından bilgi enstitüleri ile ortaklaşa geliştirilen bu teknoloji, sentetik baz yağlar ve/veya kıvamlaştırıcılar ile birleştirilmiş en yeni nesil katkı maddelerinin sinerjik bir kombinasyonudur. Bu kombinasyon, mümkün olan en düşük sürtünmeyi ve üstün koruma niteliklerini sağlıyor.

Syngis teknolojisi ile ilgili daha fazla bilgi almak ve Syngis ürünlerimizi detaylı olarak incelemek için aşağıdaki spesifik yağlayıcılar web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Not: (Yönlendirdiğimiz site Eurol'un Spesifik Yağlayıcılar için hazırladığı özel web sitesidir ve İngilizcedir. En kısa sürede Türkçe olarak ürünlerimizle ilgili bilgi alabileceksiniz.)

https://www.eurolspecialty.com/en