EUROL Antifriz Sarı -36°C RND (E504012-1L)

Renault Dacia Nissan araçlara uygun antifriz. Silikatsız uzun ömürlü 1 Litre,
Üretici: EUROL
SKU: E504012-1L
₺151,96

EUROL Antifriz Sarı -36°C RND (E504012-1L)

Eurol Soğutucu -36°C RND özellikle Renault-Nissan-Dacia otomobil üreticilerinin modern motor gereksinimlerine göre soğutma sistemleri için geliştirilmiştir.

Eurol Soğutucu -36°C RND, alüminyum ve demir alaşımları da dahil olmak üzere tüm motor metalleri için özel paslanma önleyici kullanarak uzun ömürlü korozyon koruması sağlayan etilen glikol bazlı bir soğutma sıvısıdır.

Eurol Soğutucu -36°C RND kireç, köpük, çamur oluşumunu ve sızıntıyı önler. Ürün kauçuk, plastik, metal, alüminyum veya alaşımlarını etkilemez.

Eurol Soğutucu -36°C RND, dökme demir, alüminyum veya iki metal kombinasyonundan üretilen motorlarda ve alüminyum veya bakır alaşımlarından yapılmış soğutma sistemlerinde kullanılabilir.

Eurol Soğutucu -36°C RND, -36 ° C'ye kadar donmaya karşı kalıcı ve garantili bir koruma sağlar ve seyreltilmeden kullanılmalıdır. Asla suyla doldurmayınız.

Eurol Soğutucu -36 ° C RND silikat ve fosfat içermez. Eurol Soğutucu -36°C RND, etilen glikole dayanan diğer birçok soğutma sıvısı ile uyumludur.

Bununla birlikte, optimum korozyon koruması ve çamur kontrolü için Eurol Soğutucu -36°C RND'nin özel kullanımı şiddetle tavsiye edilir.

Eurol Soğutucu -36°C RND, MB 326.7 veya antifriz 325.7 uygulamaları için de kullanılabilir.

 

RenkSarı
Yoğunluk- 20°C1.06 kg/l
Donma Noktası-36 °C

Teknik Spesifikasyon Formu

Güvenlik Sertifikası (MSDS)

Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Ürün Rengi
 
Ambalaj Miktarı1 Litre
Ambalaj RengiMavi
Ürün etiketleri