14 Ocak 2022 Cuma

Hollandalı madeni yağ geliştiricisi ve üreticisi, 2019'dan beri Toyota'nın fabrika ekibini yağlama alanında destekliyor. Bu destek başarıyıda beraberinde getirdi, çünkü o yıl Toyota, otomobil klasmanında tarihte ilk kez Dakar rallisini kazandı.

EROL yağlayıcılarının özelliklerinden etkilenen Glyn Hall, işbirliği hakkında şunları söyledi: “Dakar Rallisi'ni kazanmak birçok faktörün toplamıdır. Koşulların son derece zorlu olduğu bir rallide yağlama kritik önem taşır. Bunun için Dakar rallisinde kullandığımız yenilikçi malzeme ve tekniklerle eşleşen yağlar gerekiyor. SYNGIS Teknolojisine sahip Eurol Specialty yarış serisini kullanıyoruz ve yağlama özelliklerinden çok etkilendik. Eurol, başarıya kanıtlanmış bir katkı yaptı.”

Uzun vadeli ortaklık
Eurol madeni yağların CEO'su Martijn Pfeiffer: “Toyota GAZOO Racing takımını bu harika sonuçtan dolayı tebrik ediyoruz. Ürünlerimizin test edilmesi ve daha da geliştirilmesi dahil, uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. Dakar şampiyonluğunu kazanmak Eurol olarak aldığımız rotaya çok uygun; performans, aşınma koruması, dayanıklılık, maliyet tasarrufu ve güvenli çalışma açısından benzersiz özelliklere sahip yenilikçi yağlayıcılar geliştirmek.”

Yorumunu bırak